Microneedling

Mikrojehličková mezoterapie

Mikrojehličková metoda omlazení
Touto metodou lze dosáhnout vynikajících účinků pro omlazení pokožky a vypnutí vrásek, pokožky obličeje, krku, dekoltu, rukou a těla pomocí mírně invazivního a téměř bezbolestného přístroje DermaPen (Digital Microneedle Therapy Equipment), který pomocí mikro-jehliček aplikuje séra, plasmu, kyselinu hyaluronovou či peptidy přímo do pokožky (viz. video). Dále lze použít ke sjednocení tónu pleti, zmírnění pigmentací a hyperpigmentací, hydrataci pokožky, odstranění strií a vyhlazení jizviček po akné či neštovicích, stažení pórů.
Kombinací této mikro-jehličkové terapie a účinných látek, které jsou vpravovány do střední vrstvy kůže, dochází k remodelaci kolagenu a elastinu, což vede k regeneraci, rozjasnění, vypnutí a omlazení pleti.

Indikace: Vrásky, bělení, ztráta tonusu a pružnosti, předčasné stárnutí, jizvy po akné nebo planých neštovicích.

Po ošetření je pleť zarudlá s pocitem tepla nebo horka. Odeznívá do 3-5 ti dnů. Mohou se objevit drobné stroupky. Po zákroku je nutná přísná ochrana před sluncem. Make- up se může aplikovat za 48 hodin po ošetření.
Dva týdny po ošetření neaplikovat výplně do vrásek, chemický peeling nebo kosmetické čištění, ošetření obličeje laserem apod.

Ošetření trvá asi 30 minut. Doporučený počet sezení- obvykle 3 x za sebou s odstupem 4 týdnů:

Rejuvenace: 4 - 6 ošetření 1x za 3 - 4 týdny

Jizvičky po akné: 6 ošetření 1x za 3 - 4 týdny

Strie: +/- 10 ošetření 1x za 4 - 6 týdnů

Cena: od 2400,- Kč za 1 aplikaci (dle ošetřené lokality a množství/druhu použitého přípravku)