Omnilux

Technologie přístrojů Omnilux je založená na emisi úzkopásmového světla vydávaného LED diodami. Terapie je bezbolestná, bezpečná, bez vedlejších účinků a bez nutnosti rekonvalescence.

Omnilux Revive vyzařuje intenzivní viditelné červené světlo. Využívá se pro obnovu a regeneraci tkání a aktivaci účinných látek a jejich průnik hluboko do tkáně (10-20min). Svítí vlnovou délkou, která je nejideálnější pro maximální aktivaci buněk, případně pro co nejlepší vstřebání účinných látek, které se na pleť před ošetřením mohou nanést. 

Funguje jako napínač pleti, povzbuzuje přirozenou tvorbu kolagenu, výborně se hodí k zásadnímu neinvazivnímu omlazení obličeje, krku i dekoltu. Je skvělý k hojení i jako světelný zdroj v rámci fotodynamické terapie při léčbě kožních nádorů.

Omnilux Blue produkuje úzkospektré viditelné světlé modré světlo. Vlnová délka světla je zvolena pro především pro léčbu akné a aktivaci účinných látek a jejich průnik hluboko do tkáně (10-20min). 

Záření likviduje bakterie Propioni bacterium acnes způsobující akné. V rámci fotodynamické terapie je vynikající v léčbě aktinických keratóz, předrakovinných změn pokožky. 

Uplatňuje se i při terapii "zimních depresí", způsobených nedostatkem světla v zimě. Průkazně právě kúra modrým světlem výrazně pomocí osobám trpícím nedostatkem světla v zimním období

Omnilux působí na:
- omlazení pleti
- hojení jizev
- ošetření rakoviny kůže
- regeneraci tkáně
- léčbu akné
- hydrataci pokožky
- tvorbu kolagenu
- likvidaci pigmentace

- možnost kombinace s ostatními prováděnými procedurami - chemický peeling, IPL, lasery, výplňové materiály...

Cena ošetření: od 200,- při zakoupení balíčku 10-ti ošetření