Nastřelování náušnic


Nastřelování náušnic provádíme pomocí PIERCERu firmy Blomdahl. Procedura je hygienická, šetrná a rychle proveditelná - používají se sterilní naušničky balené v jednotlivých kazetkách. Náušnice jsou dočasné, po cca 6 týdnech se již mohou nahradit trvalými náušnicemi. Dočasná náušnice je dosti silná, výsledná "dírka" je pak dostatečně velká pro trvalou náušnici. Ranka se hojí vcelku dobře. 

Po nastřelení bývá lalůček oteklý, což někdy vyvolá určitý dojem asymetrie. Je tedy vhodné počkat nejaký čas ( 48-72 hod). Pokud i po opadnutí otoku bude viditelná asymetrie, pak je lépe naušničku odstranit a po zahojení nastřelíme novou (na náklady ordinace). Stát by se nemělo, ale může (nedostatečně fixovaná hlavička neklidného dítka) - pak platí pravidlo, čím dříve, tím lépe. Pokud se naušnička vyndá brzy, dírka se velmi pěkně zahojí a jizvička pak vidět nebývá..Pokud k této situaci dojde, pak prosím maminky o telefonickou domluvu stran dalšího postupu.


Náušničky máme na výběr titanové či plastové - nealergizují.

Piercing aktuálně provádíme pouze u dospělých, mládeže (15-18), případně po individuální domluvě u starších spolupracujících dětí (tj. cca od 7-8 let).  

K této změně přistupuji po dlouhé rozvaze. K nastřelení náušnic u miminek je zapotřebí delšího časového úseku. V poslední době se však stává, že k výkonu se maminky s dětmi nedostavují, neomluví se. Tento čas bych mohla věnovat skutečně "potřebným", tzn. pacientům se zdravotními problémy. Nadále je tedy možné k nastřelení objednávat starší děti, které s námi již budou spolupracovat, a dospělé. 

CENA: nastřelení včetně 1 páru náušnic od 500,- Kč (titanové 600,- Kč), 1 ks náušnice 300,- Kč

https://www.harrmed.cz/piercing

https://www.harrmed.cz/piercing-mapa

Objednejte si nastřelení náušnic 

Vyplňte všechny potřebné údaje (dospělý? u dětí uvést věk...případně 1 ks, 1 pár...) a my se vám ozveme co nejdříve zpět.